Studenci – przyszli lektorzy jpjo! ŁĄCZCIE SIĘ (ze mną)!

Moi mili!

Poszukuję obecnych studentów/ studentek oraz świeżo upieczonych absolwentów/ absolwentek studiów związanych z dydaktyką języka polskiego jako obcego. Mogą to być studia podyplomowe lub specjalizacja glottodydaktyczna w ramach polonistyki. Świeżo upieczony absolwent to osoba, która ukończyła studia w ciągu ostatniego roku. Chętnie porozmawiam z tymi z Was, którzy już pracują w szkołach, ale nie dłużej niż rok. Chciałabym Wam zadać kilka pytań o Wasze marzenia i obawy dotyczące pracy w zawodzie lektora , tak to ujmijmy:). Najchętniej przez Skype. Wywiady te będą mi służyć do pracy naukowej zakrojoną na niewielką skalę.

Co masz z tego Ty?  15 minut wywiadu, który będzie dla Ciebie okazją do refleksji. A potem – 30 minut mojego czasu tylko dla Ciebie! Przez ten czas masz do dyspozycji całą moją wiedzę i doświadczenie, jakie zdobyłam w ciągu kilkunastu lat pracy jako lektorka jpjo, a także osoba będąca w stałym kontakcie z lektorami innych języków i pilnie śledząca najnowsze trendy w edukacji językowej. Pytasz, odpowiadasz, opowiadasz, , zgadzasz się, kłócisz się albo żalisz się i chwalisz – zależy od Ciebie!

Jakkolwiek nie wyglądałaby ta rozmowa – spodziewaj się podbudowania motywacji i inspiracji do działania!

Termin – tylko do 20 lutego! O wszystko można dopytywać przez poniższy formularz.

 

Co mam z tego ja? Analizę potrzeb przyszłych lektorów języka polskiego jako obcego, którzy chcieliby rozpocząć pracę w szkole językowej:) Jest to część mojej pracy zaliczeniowej, polegającej na stworzeniu planu rozwoju zawodowego początkującego lektora.

Dzięki!

e.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s