Lektor lektorowi Mikołajem!

Zapraszam wszystkich do wymiany prezentów przed-świątecznych:) Dopiero listopad i mnie też denerwują choinki i bombki w sklepach, ale ponieważ nasze prezenty mogą okazać się nieco pracochłonne, warto o nich pomyśleć już teraz.

Każdy z nas patrzy na Święta z trochę innej perspektywy – warto się tym perspektywom przyjrzeć. Dlatego chciałabym Was zaprosić do prezentowej wymiany: każdy, kto się przyłączy, przygotuje jeden scenariusz lekcji (lub jej fragmentu) i wyśle osobie, którą wylosuje. Lekcje mają być związane ze Świętami Bożego Narodzenia lub nadejściem Nowego Roku.

Od strony technicznej – zaprzęgłam do obsługi zabawy Elfstera, tutaj można się zarejestrować. Włączyłam wszystkie ustawienia chroniące Waszą prywatność. Na stronie wydarzenia znajdziecie również zasady (jestem otwarta na komentarze ich dotyczące).

Zgłaszamy się do 24 listopada, prezenty wysyłamy do 6 grudnia – tak, aby starczyło czasu na przeprowadzenie lekcji w oparciu o przysłany scenariusz. Bardzo proszę przemyśleć udział w zabawie – napisanie czegoś może być pracochłonne, a wyrejestrowanie się po 24 listopada może spowodować, że ktoś nie dostanie prezentu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s